Команда Другої ліги “Лісне” не прибула на виїзний матч чемпіонату України з футболу, що сталося вдруге цього сезону. Про це повідомив запланований суперник клубу — “Вільхівці”.
Матч 19-го туру між “Лісним” і СК “Вільхівці” мав відбутися 16 листопада, але через відсутність гостей він був скасований. У цей час “Лісне” перебувало на п’ятому місці турнірної таблиці групи А з 27 очками, а “Вільхівці” займали дев’яту позицію з 19 очками.
Це вже другий випадок, коли “Лісне” не приїжджає на матч — попередній інцидент стався 19 жовтня, коли команда не з’явилася на поєдинок 14-го туру проти “Ужгорода”. Згідно з регламентом, два незіграні матчі без поважних причин можуть призвести до виключення команди зі змагань.
“Виключать зі змагань, домовитись не вийшло з «Вільхівцями», ми б дограли до зими хоча б”, — зазначив спортивний директор “Лісного” Віктор Зелінський.
Президент ПФЛ Олександр Каденко додав, що питання буде розглянуте Контрольно-дисциплінарним комітетом УАФ, який і ухвалить рішення стосовно подальшого статусу команди.
Оскільки “Лісне” встигло провести більшу частину матчів сезону, результати команди залишатимуться в турнірній таблиці, а в разі зняття змагання, їй зараховуватимуться технічні поразки.
Команда “Лісне” була заснована у 2023 році, і сезон 2025/26 став її першим на професійному рівні. У поточному сезоні клуб пройшов два раунди Кубка України, перш ніж вибув у 1/8 фіналу, поступившись “Чернігову”.
