У центрі столиці на Софійській площі відбулося відкриття головної ялинки країни. Дерево заввишки 16 метрів, виконане у штучному форматі та оформлене у пастельній гамі, офіційно засвітили ввечері. Про подію повідомила кореспондентка Суспільного Анна Москаль.
Під час церемонії до присутніх звернувся міський голова Віталій Кличко. Перед тим як розпочати підсвічування, він висловив вдячність військовим, наголосивши, що саме вони «дають можливість святкувати на Софійській площі й дарувати дітям свято».
Декор ялинки включає 4,5 тисячі іграшок, а також гірлянду, що підкреслює загальну стилістику.
«Її тематика натхненна фресками Софії Київської, що крізь століття зберігають тепло, м’які відтінки часу й тиші, у якій живе сила», – зазначив Кличко.
Як раніше інформували у КМДА, окремих великих святкових заходів під час різдвяно-новорічного періоду не планують. Організаторам, які все ж проводитимуть активності, нагадали про необхідність дотримання вимог безпеки та економного використання електроенергії.
