Національний банк України після масованого удару по Києву заявив, що не припинятиме роботу, попри пошкодження своєї будівлі. У регуляторі наголошують: система працюватиме у штатному режимі, а наслідки атаки вже почали усувати.
Про це повідомив голова :contentReference[oaicite:0]{index=0}. За його словами, будівля НБУ “трохи відчула наслідки нічної атаки”, однак деталі пошкоджень вирішили не розголошувати.
“Деталей не буде – не тішитиму ворога. Тим більше, що наша команда вже працює із цим. Все відремонтуємо і все відновимо. Завтра розпочнемо робочий день – як завжди! Всі живі, співробітники не постраждали”, – йдеться у дописі посадовця.
У НБУ також отримують інформацію про пошкодження інших банківських установ у столиці та регіонах. За словами Пишного, представники фінансового сектору повідомляють насамперед про відсутність жертв та готовність швидко відновлювати роботу відділень і приміщень.
“Колеги інформують спокійно і, як завжди, по суті: жертв немає, будівлі відновимо. Роботу системи забезпечимо за будь-яких умов”, – додав він.
Пошкодження через російську атаку отримали й інші державні установи у столиці. Прем’єр-міністерка :contentReference[oaicite:1]{index=1} раніше повідомляла про вибиті вікна у будівлі Кабінету міністрів. Водночас очільник МЗС :contentReference[oaicite:2]{index=2} заявив про пошкодження будівлі зовнішньополітичного відомства.
У ніч проти 24 травня російські війська здійснили один із наймасштабніших комбінованих ударів останнього часу. За даними Повітряних сил ЗСУ, по Україні випустили 90 ракет та 600 безпілотників різних типів.
Українська протиповітряна оборона знищила 55 ракет і 549 дронів. Основною ціллю атаки став Київ. У кількох районах столиці зафіксували руйнування, також повідомлялося про загиблих і десятки постраждалих.
