Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко залишає свою посаду, але не виходить із системи безпеки. Про кадрові зміни повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
За його словами, рішення пов’язане не з ротацією чи звільненням, а з потребою Дейнка у нетривалому відновленні після багаторічної служби. На цей період його призначили радником міністра внутрішніх справ України.
Очільник МВС наголосив, що це тимчасовий етап. Після завершення реабілітації Сергія Дейнка планують призначити командиром бойового підрозділу Державної прикордонної служби.
Таким чином, Дейнеко продовжить службу, але в іншому форматі — вже без адміністративного керівництва всією структурою, натомість у бойовому підрозділі.
