Дводенний шторм на Одещині призвів до небезпечної ситуації на узбережжі: море винесло одразу вісім російських морських мін. Про це повідомили у Військово-морських силах України.
За інформацією відомства, вибухонебезпечні предмети зірвало з місць, де їх встановив ворог. Дрейфуючі протикорабельні міни становили серйозну загрозу як для судноплавства, так і для відпочивальників на узбережжі, проте їх вчасно знищили підрозділи ВМС.
У морських силах нагадали, що у разі виявлення підозрілих об’єктів у воді чи на березі потрібно зберігати максимальну обережність: не наближатися, не торкатися їх та не ігнорувати встановлені заборонні знаки й попередження. Про такі випадки слід негайно повідомляти відповідні служби.
