Львівський бренд «Ґроно» випустив нову колекцію декору «Квіти Поліни», яка створена за мотивами творчості відомої олешківської художниці Поліни Райко. Це — частина прагнення перенести у сучасність спадщину мисткині, використовуючи її мотиви в святковому декорі.
Нова колекція: від текстилю до свічок
У колекцію «Квіти Поліни» увійшли різноманітні предмети декору, серед яких текстиль, кераміка та воскові свічки, що виготовляються власноруч у майстернях «Ґроно». За словами представників бренду, ця колекція не лише переносить символіку художниці, але й стає сучасним втіленням її художнього спадку.
Основні елементи колекції
Серед головних елементів колекції можна виділити такі предмети:
- Скатертина «Дорога до раю»
- Великодній рушник на кошик «Янголи в саду»
- Шість свічників
- Сет керамічних підвісок
Ці елементи декору стали основою колекції і отримали позитивні відгуки від шанувальників творчості Поліни Райко та дизайну загалом.
Придбати декор можна на сайті «Ґроно»
Усі предмети колекції доступні для придбання на офіційному сайті бренду «Ґроно», де можна знайти також інші унікальні предмети декору, створені з використанням сучасних технологій і класичних мотивів української культури.
Колекція «Квіти Поліни» — це не лише данина творчості Поліни Райко, а й можливість додати до свого дому частинку української мистецької спадщини, створену з любов’ю та увагою до деталей.