В Азовському морі відбувається екологічна катастрофа — через дії російських окупантів масово гинуть риба та краби, повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД).
Мор риби і мертвий краб на узбережжі
У Маріуполі, що наразі перебуває під російською окупацією, зафіксовано масовий мор риби. Неподалік від Керчі на узбережжя винесло сотні мертвих крабів. За оцінками експертів, це може бути наслідком розливу мазуту, що стався через дії російських танкерів у регіоні.
Бездіяльність окупантів
Окупаційна влада не вживає жодних заходів для захисту навколишнього середовища і продовжує ігнорувати проблеми, що виникають в Азовському морі. Попри це, пропагандисти активно поширюють інформацію про рекордний вилов креветок у регіоні, хоча цей ріст популяції креветок є результатом підвищення рівня солоності води, що свідчить про серйозну деградацію екосистеми.
«Це вказує на деградацію унікальної екосистеми», – зазначають у Центрі протидії дезінформації.
Дії окупантів у Азовському морі призводять до катастрофічних наслідків для морської фауни. Якщо проблема не буде вирішена, вона може мати тривалі та серйозні екологічні наслідки для регіону.